100-lecie Alfa Romeo na żywo!

Portal i klub ForzaItalia.pl został stworzony z myślą o miłośnikach kultury i motoryzacji włoskiej. Przez ponad rok był to tradycyjny portal internetowy, aktualizowany z częstotliwością zależną od możliwości redakcyjnych. Projekt ten, stworzony przez fascynatów, ma charakter czysto hobbystyczny i we wszystkich naszych działaniach chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.
Kolejnym krokiem w rozwoju Forzaitalia.pl była budowa społeczności sieciowej przy wykorzystaniu platformy Facebook. Społecznośą‡ okazała się bardzo prężna i inspirująca do dalszych działań. Facebook dał nie tylko nowe możliwości kontaktu z sympatykami ale także dostęp do kontaktów, które w realnym świecie nie byłyby tak proste do nawiązania. Zmienia się rzeczywistośą‡ komunikacji i chcemy byą‡ tego częścią!
Nadchodzące, oficjalne obchody 100lecia Alfa Romeo w Mediolanie stały się idealną okazją do wkroczenia na kolejny poziom komunikacji z naszymi klubowiczami i sympatykami. ” Zapadła więc decyzja o przeprowadzeniu relacji na żywo z tego wyjątkowego wydarzenia.
Rozwiązanie o którym mowa będzie oparte na następujących technologiach:
Założenia były proste, potrzebujemy możliwości szybkiego informowania o ostatnich wydarzeniach i naszych postępach w wyprawie do Mediolanu. Wyjazd będzie kilkudniowy „€“ wydaje się, że zarówno sama impreza jak i wyprawa będą bardzo dynamiczne. W programie planowane są dojazd 1600 km, track day na torze Monza, wystawa aut zabytkowych – unikalnych w skali światowej, parada przez miasto oraz przejazd alpejskimi przełęczami w drodze powrotnej. W każdej chwili chcemy mieą‡ możliwośą‡ podzielenia się wrażeniami i widokami z danego miejsca.
Hootsuite umożliwia jednoczesną aktualizację Fan Page”€™a na Facebook”€™u oraz kanału na Twitterze. Do każdego wpisu będzie dołączona informacja o geolokalizacji, która będzie widoczna na Twitterze. Nasz portal został zintegrowany z Twitterem, aby na głównej stronie wyświetlaą‡ powiadomienia o ostatnich wydarzeniach. Dzięki temu rozwiązaniu po wejściu na portal zawsze będzie można dowiedzieą‡ się co nowego dzieje się podczas wyprawy redakcji do Mediolanu.
Na portalu i na Twitterze będą dostępne linki do zdj걇 dołączanych do wpisów.
Twitter będzie zawieraą‡ linki do Google Maps, które wskaże, skąd nadajemy w danym momencie. W przypadku problemów z otworzeniem linka należy przeciągnąą‡ link do okna przeglądarki, aby otworzyą‡ Google Maps bezpośrednio.
Najlepiej całą transmisję ogląda się jednak na iPhonie ” :)
Zaczynamy w środę 23-go czerwca!
Transmisja na żywo będzie możliwa dzięki pomocy ekspertów z Optizen Labs!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>