Zapraszamy na wiosenny zlot w Piotrkowi Trybunalskim

Dnia 19 Marca 2011 roku tj. sobota odbędzie się Regionalny Zlot Alfy Romeo w Piotrkowie Trybunalskim. Zbiórka odbędzie się o godzinie 11:00 pod Zamkiem na ulicy Zamkowej. Stamtąd włoskie maszyny będą przemierzaą‡ w eskorcie policji (prowadzoną przez policyjną Alfę 159) ulicami: Jerozolimską, Kopernika, Alejami 3 Maja, Franklina Roosevelta, Przemysłową do Lotniczej. Na ostatniej z wymienionych ulic znajduje się lotnisko na które wjedzie kolumna składająca się z ponad 50 samochodów marki Alfa Romeo. Na miejscu na uczestników zlotu będą czekaą‡ takie atrakcje jak: pokazy motocyklowe oraz zawody zręcznościowe (m.in jazda między pachołkami). Zlot jest organizowany przy współpracy z Automobilklubem Piotrkowskim. W imieniu organizatorów zapraszamy na imprezę wszystkich miłośników marki Alfa Romeo. Cena za wjazd na lotnisko wynosi 20 zł od samochodu. Na miejscu za dodatkową opłatą będzie można zjeśą‡ ciepły posiłek. Adres lotniska:
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej im.Gen.Pilota Stanisława Karpińskiego
ul. Przemysłowa 48
Piotrków Trybunalski Dodatkowo zainteresowanych odsyłamy na forum Alfaholików do tematu: https://www.forum.alfaholicy.org/polska_centralna/41855-wojewodzki_spot_piotrkowie_trybunalskim.html Wszystkim uczestnikom życzymy miłej zabawy!

Categories Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>