Alfa Romeo na koszulkach Eintrachtu Frankfurt!

Logo Alfa Romeo znajdzie się na nowych koszulkach piłkarzy drużyny Eintracht Frankfurt w najbliższym sezonie 2013/2014. Prezentacja nowej koszulki drużyny miała miejsce 13 czerwca b.r. we Frankfurcie, w salonie marki Alfa Romeo, a prezentacji dokonali Sebastian Jung z Eintrachtu i Daniel Dejanovic, z drużyny młodzików Under 13. Koszulka, w charakterystycznych czerwono-czarnych kolorach, została wybrana w głosowaniu, w którym wzięli udział wybrani przedstawiciele kibiców Eintrachtu. Pasy umieszczone są zarówno z przodu, jak i z tyłu czerwono-czarnego trykotu Eintrachtu.”  Na koszulkach używanych podczas spotkań wyjazdowych zastosowano po raz pierwszy biało-czarną kolorystykę. Z hasłem „€žbez serca bylibyśmy jedynie maszynami”, również Alfa Romeo pojawia się na wewnętrznej stronie koszulki. Zresztą, w przyszłości również na samochodach Alfa Romeo pojawi się symbol Eintrachtu: są właśnie przygotowywane propozycje produktu w celu uczczenia tej współpracy. Występując w charakterze sponsora, Alfa Romeo potwierdza zaangażowanie i uwagę skierowaną na różne dyscypliny sportowe, nie tylko te związane z motoryzacją, uprawiane na każdym poziomie, od piłki nożnej po Mistrzostwa Świata Superbike’ów.
Wszystkie marki należące do Fiat Group Automobiles w osiąganiu wyników kierują się zasadami i wartościami wspólnymi dla dyscyplin sportowych: codzienna praca z wielkim zaangażowanie, aby uzyskaą‡ jak najlepsze wyniki i wyrazią‡ potencjał zarówno jednostki, jak i zespołu. Tak jest dla piłkarzy Eintrachtu i młodych obiecujących talentów z ośrodka sportowego Riederwald, i tak dzieje się z zespołem Alfy Romeo, który dzień w dzień „€žwchodzi do gry” razem ze swoimi klientami. Nie tylko piłka nożna z drużyną Bundesligi i zespołami młodzików, ale również wiele innych dyscyplin sportowych uprawianych w ośrodku sportowym”  Eintracht Frankfurt, będzie wspieranych przez Fiat Group Automobiles Germany AG (FGA), nowego głównego sponsora na najbliższe trzy lata.
Wiele wspólnych punktów łączy tych dwóch partnerów:”  siedziba niemieckiego oddziału Fiat Group Automobiles Germany AG (FGA) znajduje się między Commerzbank-Arena, siedzibą Eintrachtu Frankfurt Fußball AG, a ośrodkiem sportowym Riederwald, gdzie znajduje się klub Eintracht Frankfurt e.V. Innym wspólnym punktem między Alfą Romeo a drużyną niemiecką jest Mediolan: miasto, z którego wywodzi się marka Alfa Romeo jest miastem partnerskim Frankfurtu nad Menem. I nie tylko. Alfa Romeo i Eintracht z pasją i determinacją stawiają czoła każdemu wyzwaniu, wiedząc, że nie istnieją przeszkody nie do pokonania: niemiecka drużyna udowodni to w tym sezonie w rozgrywkach krajowych i europejskich, marka Alfa Romeo zrobi to samo w tym roku, wprowadzając plan globalnego rozwoju, dzięki któremu znajdzie się w samym sercu rynku Premium.

Źródło: FAP, Eintracht Frankfurt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>