Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo – Alfaholicy 2010

Od jakiegoś czasu na Forum Alfaholików trwają zapisy na tegoroczny ogólnopolski zlot, który odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia. Efekt? Oficjalnie zapisane są już 43 załogi!

W tym roku Alfaholicy spotykają się pod Wrocławiem. W planach zlotu jest rywalizacja na torze do doskonalenia techniki jazdy, hamownia inercyjno-obciążeniowa, chipowanie pojazdów, diagnostyka komputerowa, liczne konkursy z nagrodami, polska wigilia setnych urodzin marki Alfa Romeo oraz oczywiście wieczorne imprezy integracyjne.

Organizatorom udało się uzyskaą‡ wsparcie lokalnego dealera ADF Auto, który specjalnie dla Alfaholików przygotuje do prezentacji najnowszy model Giulietta. Pojawią się także członkowie jednego z najstarszych polskich klubów Alfa Romeo – Mia Giulia.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to po dokładniejsze informacje odsyłamy na forum Alfaholików: https://www.forum.alfaholicy.org/zloty_imprezy_spotkania/28317-zlot_alfaholicy_2010_zapisy.html

Prosimy mieą‡ na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona (tor – max 50 załóg, nocleg – max 120 osób).

Tym, którzy już się zdecydowali życzymy świetnej zabawy!

Partnerzy / sponsorzy zloty

Categories Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>