Według polskiej inteligencji Alfa Romeo nie wymaga poprawek

Na Wirtualnej Polsce pojawił się artykuł odnośnie zmiany konstytucji. We wstępie opublikowano słowa prof. Piotra Winczorka, który uważa samochód Alfę Romeo za ideał.

Premier Donald Tusk zaproponował rewolucyjne zmiany w konstytucji, m.in. likwidację bezpośrednich wyborów prezydenckich. Jednak zdaniem prof. Piotra Winczorka ustawa zasadnicza nie wymaga poprawek. – Obowiązująca konstytucja jest jak samochód. Może nie jest to alfa romeo, ale też nie zaporożec. Tyle, że w PO mamy kiepskich kierowców, którzy ciągle wjeżdżają na drzewo i dlatego chcą zmienią‡ samochód. A wystarczyłoby nauczyą‡ się prowadzią‡ – komentuje w rozmowie z Wirtualną Polską konstytucjonalista z Uniwersytetu Warszawskiego. Jak mówi ekspert, premier ma władzę, ale nie potrafi z niej korzystaą‡.

Artykuł oczywiście nie dotyczy motoryzacji, jednak takie słowa wypowiadane z ust człowieka ze stopniem profesora z pewnością cieszą miłośników marki, która przez „znawców” motoryzacji jest zazwyczaj wyśmiewana. Jeśli ktoś chce poczytaą‡ o konstytucji zapraszamy na strony wp.pl Przy okazji pozdrawiamy prof. Piotra Winczorka :)

Categories Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>