Zdjęcia wnętrza Alfa Romeo Milano!

Kilka dni temu informowaliśmy Was o trasie przejazdu Alfa Romeo Milano, dziś AlVolante opublikowało pierwsze zdjęcia z tej trasy, autorem jest jeden z czytelników. Prezentują one wnętrze następczyni Alfy 147. Niektóre elementy nie były widoczne na spy-shotach z fabryki Fiata (patrz – nasza galeria), teraz możecie je zobaczyą‡ po raz pierwszy.
Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu, jest proste, zawiera elementy imitujące aluminium. Wygląda na to, że jedynie gałka zmiany biegów jest z metalu.
Zegary przypominają te ze 156 – w zgodzie z tradycją zostały osadzone głęboko w tubach. Po lewej stronie kierownicy znajduje się m.in. przełącznik ESP – tak jak w Alfie 147.
Konsola środkowa została rozplanowana tak, żeby przełączniki najczęściej używanych narzędzi znajdowały się na górze – czyli jak w rodzinie modeli 147/156/166. Od góry: radio, pod nim przełączniki, a na samym dole panel sterowania klimatyzacją i nawiewami.
Pod konsolą środkową możemy zaobserwowaą‡ ciekawy przełącznik – prawdopodobnie jest to przełącznik systemu DNA, który pozwala sterowaą‡ niektórymi parametrami samochodu.
Po raz pierwszy możemy zobaczyą‡ jak wygląda tylna kanapa w Milano. Wydaje się, że jej pasażerowie nie mają zbyt dużo miejsca na nogi. Jednak z osądami musimy się wstrzymaą‡, prawdopodobnie do przyszłorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Oficjalne zdjęcia pojawią się w dniach 1-3 grudnia. [imagebrowser id=31] Zapraszamy także do obejrzenia starszych spy shotów w naszej galerii.

Categories Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>