Konkurs na portalu Facebook – wypraw urodziny Giulietty

Ostatniego dnia grudnia 2010, kończy się rok, podczas którego na całym świecie świętowano setne urodziny legendarnej marki Alfa Romeo. Z tej okazji jeszcze w grudniu Alfa Romeo za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook ogłasza konkurs internetowy. W zabawie, udział może wziąą‡ każdy, kto posiada konto na Facebook’u a celem jest zorganizowanie największej imprezy urodzinowej na cześą‡ Alfy, wieńczącej jej setne urodziny. Nagrodą główna jest Alfa Romeo Giulietta użyczona zwycięzcy na tydzień, do wygrania będą również nawigacje TomTom z logo mediolańskiej marki oraz pamiątkowe albumy historyczne Alfa Romeo. Oto szczegóły konkursu:
Taka okazja zdarza się raz na 100 lat! Alfa Romeo zaprasza wszystkich fanów Alfy Romeo do udziału w konkursie zorganizowanym w związku z 100. rocznicą narodzin tej słynnej marki. Zabawa potrwa przez trzy tygodnie – od 7 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby uczestniczyą‡ w walce o nagrody gracz musi byą‡ lub zostaą‡ fanem marki Alfa Romeo na Facebook’u. Profil Alfy internauci znajdą pod adresem https://www.facebook.com/AlfaRomeoPL Zadaniem uczestnika jest zorganizowanie wirtualnych urodzin Alfy Romeo i zaproszenie na te urodziny jak największej liczby znajomych. Słowem – osoba, która chce wygraą‡, powinna na swoim przyjęciu mieą‡ maksymalnie dużą grupę gości.
Gracz powinien wybraą‡ dogodny dla siebie i swoich znajomych termin imprezy. Dokładnie tak jak robi się to w przypadku prawdziwej imprezy w świecie realnym.
Osoba będąca organizatorem urodzin Alfy Romeo zapraszając jak największą liczbę znajomych powinna także upewnią‡ się czy zaproszenia zostały przez nich potwierdzone. Wszystko po to , by komplet gości zjawił się na organizowanym party w wyznaczonym czasie. Specjalna aplikacja na profilu Alfa Romeo wyświetla tort urodzinowy – każda świeczka to jeden gośą‡ imprezy.
Kiedy już zacznie się przyjęcie należy obserwowaą‡ kto zdmuchnął urodzinową świeczkę na torcie, a kogo jeszcze brakuje. Wynik gracza to ilośą‡ zdmuchniętych świeczek. Regulaminowy czas trwania imprezy to jedna godzina (np. 12 grudnia od 14:00 do 14:59 włącznie). Imprezę każdy może zorganizowaą‡ tylko raz. Można zmienią‡ termin urodzinowego przyjęcia tylko przed jego rozpoczęciem. Co ważne – jedna osoba może byą‡ na kilku imprezach u różnych znajomych.
Osoba, która zorganizuje jedną z najliczniejszych imprez urodzinowych, dostaje od Alfy Romeo jedną z fantastycznych nagród.
Co do wygarnia?
– Nagroda za zorganizowanie najliczniejszej imprezy – Alfa Romeo Giulietta na tydzień plus paliwo.
– Kolejne 5 nagród dla najliczniejszych imprez – nawigacje TomTom Alfa Romeo.
– Następne 10 nagród – albumy „€žHistoria Alfa Romeo”. Szczegóły zabawy i regulamin można znaleźą‡ pod adresem – https://www.facebook.com/AlfaRomeoPL w zakładce URODZINY. Świętujemy razem 100 urodziny Alfy Romeo. Zróbmy to razem. Zapraszamy do gry i życzymy powodzenia!

Categories Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>