Zagłosuj na Alfaholików w konkursie Auto Świat – Fanklub Motoryzacyjny Roku!

Właśnie wystartowała druga edycja konkursu na Fanklub Motoryzacyjny Roku! W poprzedniej edycji ocierając się o finałową 10-tkę wszyscy pokazaliśmy, że Alfisti są silnią społecznością. Na Alfaholików oddano prawie 4 tys. głosów co pozwoliło na zajęcie 13. lokaty. W tym roku do wygrania jest 15 tys. zł na organizację zlotu, w zeszłym roku podobną pulę zgarnął Klub Saaba. Skoro oni mogą to dlaczego nie MY?! Źeby pomóc Alfaholikom wystarczy oddaą‡ głos, który nic nie kosztuje. Możesz to zrobią‡ wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych i klikając na przycisk GŁOSUJ na stronie: https://www.auto-swiat.pl/fankluby/alfa-romeo/alfaholicy UWAGA!
Źeby Twój głos został zaliczony musisz podaą‡ swój prawdziwy adres e-mail, po kilku minutach na swoją skrzynkę dostaniesz wiadomośą‡ z linkiem potwierdzającym.
NIE Bą˜DZIESZ DOSTAWAŁ SPAMU I REKLAM
– wyrażanie zgody na przetwarzanie danych nie jest tym samym co wyrażenie zgody na otrzymywanie ofert handlowych! Oddanie głosu jest całkowicie darmowe, trwa kilka sekund i na pewno nikomu nie zaszkodzi. :) Jeszcze raz przypominamy linka za pośrednictwem którego możesz zagłosowaą‡ na Alfaholików: https://www.auto-swiat.pl/fankluby/alfa-romeo/alfaholicy Jeśli nie wiesz jak oddaą‡ głos zajrzyj na forum Alfaholików, do opisu krok po kroku z obrazkami: https://www.forum.alfaholicy.org/hyde_park/46843-fanklub_motoryzacyjny_roku_2011_a-6.html#post527548 W imieniu Alfaholików z góry dziękujemy za oddane głosy!

Categories Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>